Niemiecki w 3 miesiące? Natürlich!

aniablog

ICH LERNE DEUTSCH. EINE INNERE GESCHICHTE.

Jak wygląda nauka języka niemieckiego z perspektywy ucznia? Jak czuje się uczeń, który opanował już jeden język obcy i stara się nauczyć niemieckiego? Przez lata – bez skutku?

10 października Anna Popławska (Fiszkoteka.pl) weźmie udział w pierwszym Kongresie dla germanistów organizowanym przez PASE!

Poznajcie moją historię. Jestem nauczycielką angielskiego, metodykiem nauczania języków obcych i 10 lat uczyłam się niemieckiego. Jako ktoś, kto w sumie zna się na nauczaniu, powinnam szybko nauczyć się drugiego języka. Niestety, nie było to takie łatwe. Do czasu. Wszystko zmieniło się gdy poznałam poliglotów, którzy przewrócili do góry nogami moje podejście do nauki niemieckiego.
Podczas tej sesji pokażę Państwu co sprawiło, że nagle po miesiącu nauki zaczęłam mówić w języku niemieckim. Pokażę z jakich źródeł korzystałam, jakich materiałów używałam. Pokażę Państwu, jak odniosłam mój osobisty sukces. Początek sesji poprowadzę w języku niemieckim. Liczę na wyrozumiałość – mówię od 3 miesięcy. Wszystkich serdecznie zapraszam!
- Anna Popławska, Fiszkoteka.pl

Jeśli chcecie wziąć udział, zarejestrujcie się już dziś – zostało niewiele czasu!!! http://www.konferenz.pase.pl/pl/rejestracja.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *