Darmowy Kurs Hiszpańskiego (Fiszki Online)

6834588_xxl

 

Fiszkoteka udostępnia całkowicie bezpłatny kurs „Hiszpański w 1 Dzień„. Kurs podzielony jest na super praktyczne lekcje (np. pytania, osoby, czynności, miejsca). Fiszki zawierają tylko to, co będzie Ci naprawdę potrzebne („Gdzie jest toaleta?”, „Czy mogę zapłacić kartą?”) lub da dużo zrozumienia (najprostsza gramatyka hiszpańska, zdania pozwalające rozbudowywać znajomość hiszpańskiego np. „Możesz podać przykład?”).

Wszystkie fiszki zawierają wymowę MP3. Większość posiada dodatkowo przykłady, obrazki i wyjaśnienia.

Fiszki możesz wydrukować lub ściągnąć w postaci MP3. Najlepiej (najwygodniej i najefektywniej) uczyć się online lub mobilnie. System wtedy będzie na podstawie Twojej historii nauki wyznaczał Ci powtórki na kolejne dni w sposób optymalny.

Ten kurs pierwotnie stworzyliśmy sami dla siebie, żeby cały zespół Fiszkoteki na wyjeździe integracyjnym do Hiszpanii mógł się porozumiewać po hiszpańsku.

W Fiszkotece bezpłatne są również podobne kursy do angielskiego, niemieckiego i francuskiego.

Jeżeli spodoba Ci się ta metoda nauki – a jesteśmy tego pewni – to możesz tworzyć własne fiszki lub wykupić dostęp do innych kursów.

 

2 myśli nt. „Darmowy Kurs Hiszpańskiego (Fiszki Online)

 1. Jerry

  Czy są szanse na j. rosyjski ? Znam wiele osób które się go uczą (łącznie ze mną) i starszych, które z chęcią przypomniałyby sobie to, co kiedyś pamiętali ze szkoły.

  Od razu napiszę – są szanse w niedalekiej przyszłości, na pojawienie się języka angielskiego technicznego ? Mamy w kraju trochę studentów na politechnikach :)

  Odpowiedz
  1. Fiszki Autor wpisu

   Nad rosyjskim myślimy i być może pojawi się jakoś po wakacjach. Jeśli chodzi o angielski techniczny – to co konkretnie miałby taki kurs zawierać?

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *